O skupině ...

10. ledna 2012 v 19:08 | Jenny(gerardina) |  Mindless Self Indulgence
MINDLESS SELF INDULGENCE (MSI):
Mindless Self Indulgence je americká kapela, která svůj styl hudby označuje jako industrial jungle pussy punk. I když nejdřív uvažovali že budou hrát rock, hudba je silně ovlivněná technem, electro a hip hopem.
Mindless Self Indulgence jsou proslavení svými živými a energickými koncerty. Jsou také známí díky tomu že zůstávají na místě i po skončení koncetru a zuřivě rozdávají podpisy, dokud tam nebude ani noha kdo by jejich podpis nechtěla, nebo se ochotně fotí se svými fanoušky a čím bláznivější fotka bude, tím ochotněji na nabídku přistoupí.


Diskografie :
2008If
2005You'll Rebel To Anything
2000Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy
1999Tight

live:

2002Alienating Our Audience

singly a EP:

2006Another Mindless Rip Off
2003Despierta Los Niños

dema:

1997Crappy Little Demo
1995


ČLENOVÉ:
  • James Euringer - zpěv
  • Jennifer Dunn - bicí
  • Steve Righ - kytara
  • Lyn-Z Way - basskytara
Jimmy Urine vlastním jménem James Euringer se narodil 7.září 1969 v New Yorku. Jimmy je zpěvákem a programátorem kapely Mindless Self Indulgence. Má rád filmy a komiksy. 18.ledna si vzal Chantal Claret zpěvačku Morningwood.

Kitty vlastním jménem Jennifer Dunn je bubenicí ve skupině Mindless Self Indulgence. Hraje na akustickou soupravu bicí, nejdříve v kapele byla jen na záskok a později byla povýšena na oficiálního člena, také navrhla officiální stránky kapely.
Lyn Z (Lindsey Way) je baskytaristka skupiny Mindless Self Indulgence. Narodila se 22. května 1979 v Connecticutu, potom se přestěhovala do New Yorku studovat umění. Studovala dva roky v Brooklynu. Předtím než se přidala k MSI (Mindless Self Indulgence) hrála v punkové revivalové kapele Dolly Parton. V MSI (Mindless Self Indulgence) nahradila basistku Vanessu krátce po vydání CD Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy ale ještě před Alienating Our Audience. Lyn-z taky udělala obal k jejich dalšímu CD You'll Rebel To Anything. Je také manželkaGerarda Waye ze skupiny My Chemical Romance. Vzali se po skončení Project Revolution v zákulisí. 27.května roku 2009 se jim narodila dcera Bandit Lee Way, v Los Angeles. ( no prostě je to celkově frajerka a já jí obdivuju :D :D :D jen taková vsuvka :D :D)


Steven Montano pod přezdívkou Steve, Righ?, která vznikla tak, že za ním přišla fanynka a zepatala se ho "Yoa are Steve,Righ?"("Ty jsi Steve, mám pravdu?"). Ve skupině Mindless Self Indulgence slouží jako zpěvák a kytarista.

Prostě mazec kapela a já na ní chci každopádně jít až tu budou (jako vždy se všechno dovím jako poslední a tak sem se dozvěděla o tom že tu byly v roce 2007 až hodně pozdě potom :D :D )...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama