Leden 2012

Historie....

10. ledna 2012 v 19:55 | Jenny(gerardina) |  My Chemical Romance
Gerard Way, kterého babička učila kreslit, zpívat a vystupovat a který hraje v kapelách od 11 let, začal psát texty a na pomoc si pozval svého kamaráda Matta Pelissiera, kterého později vystřídal Bob Bryar.

Ray Toro v té době prakticky doopravdy nehrál na kytaru zhruba tři roky. Šel na zkoušku do jejich podkroví a skončilo to tak, že byl naprosto unešený Gerardovým stylem hudby a psaním. Jeho hudba byla vážně temná, ostrá a přitom v sobě měla neurčité prvky popu. Mikey, Gerardův bratr začal hrát na baskytaru a brzy se k nim připojil Frank, aby zaujal místo druhého kytaristy.

Tak vznikla kapela My Chemical romance. V roce 2002 vydali první album s názvem "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love", které obsahovalo 13 písní. Album "Three cheers for sweet revenge" vydali v roce 2004 a obsahuje hity I´m not Ok nebo Helena. Nejpozději v roce 2006 chtějí začít pracovat na novém, v pořadí už třetím albu. Třetí album The Black Parade vyšlo na podzim roku 2006. V tomto koncepčním albu se skupina vtělila do kapely The Black Parade a sám Gerard tvrdí , že se nechali inspirovat dnes již legendárním albem Night At The Opera od Queen.

Členové:
Gerard Way se narodil 9.dubna 1977 v Newarku v New Jersey, později se přestěhoval do Belleville. Je napůl Ital a napůl Skot. Jeho babička Elena ho naučila kreslit, zpívat a vystupovat. Již od 11 let začínal hrát ve skupinách. Je frontmanem kapely My Chemical Romance, kde hraje i jeho bratr Mikey na basovou kytaru
Gerard se v roce 2004 zbavil závislosti na drogách a alkoholu, ale stále kouří cigarety. Nemá žádné tetování ani piercing, protože se smrtelně bojí jehel. Jeho oblíbená kapela je Iron Maiden a je fanoušken Davida Bowieho.
V září r. 2007 se oženil s baskytaristkou skupiny MSI Lyn-z. Dne 27.května 2009 se jim narodila prvorozená dcera Bandit Lee Way.
Mikey Way se narodil 10. září 1980 v New Jersey v Newarku .O Mikeym se říkalo, že se naučil hrát na basovku jen kvůli MCR.Také vymyslel jméno kapely podle románu Irvina Welshe: Ecstasy - Three Tales of Chemical Romance.
Jeho manželkou je od 7 března 2007 Alicia Simmons. Doma spolu mají 3 kočky a psa. Žijí v New Yorku. Na nějaký čas odešel z My Chemical Romance.
Frank Anthony Thomas Iero Junior se narodil 31. října 1981 (je tedy štír) v Belleville v New Jersey
Vyrůstal jen s mámou Lindou, které se s otcem Franka rozvedla (ten měl na něj ale v průběhu let veliký vliv). Stejně jako Gerard Way začínal ve skupinách již od svých 11 let. Frank chodil do katolické školy.
Do skupiny přišel, když se My Chemical Romance rozhodli, že potřebují dalšího kytaristu (kromě Raye Tora), aby rozšířil zvuk. Odešel z vysoké školy (a jiné skupiny, Pencey Prep), aby se mohl věnovat naplno My Chemical Romance.Hrál na kytaru ve skupině Pencey Prep, která náležela vydavatelství Eyeball Records.
Kromě Pencey Prep hrál taky v Hybrid, Sector 12 a krátce s I Am A Graveyard. A hraje v kapele Leathermouth.
Frank má mnoho tetování a piercingů, včetně vytetovaných písmen "N" a "J" na vnitřní straně spodního rtu (znamenají zkratku pro New Jersey, kde vyrůstal), dýňovou lucernu, kterou si nechal vytetovat ke svým 18. narozeninám (31.10 - Halloween) a slovo "Halloween" vytetované na prstě...a ještě další
Některé z jeho oblíbených skupin jsou Black Flag, American Nightmare, The Bouncing Souls a The Beastie Boys. Miluje čtení knih, nejradši má sérii Harryho Pottera.
Frank obdivuje Billie Joe Armstronga (frontman skupiny Green Day), skvěle se naučil hrát na kytaru tím, že ho napodoboval. Hraje na kytaru, která je podobná právě kytaře Billieho.
9. března 2008 se oženil se svou přítelkyní Jamiou Nestor, se kterou se znají už od střední školy.
je pyšným otcem dvou dcer, Cherry a Lily. Dvojčata se narodila koncem srpna/začátkem září 2010.


Ray Toro se narodil 15. července 1977 v Newarku v New Jersey. Chodil na stejnou střední školu jako Gerard a Mikey a dali dohromady skupinu My Chemical Romance, v které je Ray hlavním kytaristou. Vymýšlí většinu písní a často pomáhá Frankovi s jeho kytarovými částmi. Má za sebou řadu zranění, např. velkou jizvu na hlavě od frankovi kytary. Před MCR hrál v New Jerseyských skupinách Rodneys a Haggis, jeho oblíbená kapela je Iron Maiden a nosí kontaktní čočky. Jeho jméno znamená,,moudrý ochránce"

nejvíííc jsou prostě :D :D :D


O skupině ...

10. ledna 2012 v 19:08 | Jenny(gerardina) |  Mindless Self Indulgence
MINDLESS SELF INDULGENCE (MSI):
Mindless Self Indulgence je americká kapela, která svůj styl hudby označuje jako industrial jungle pussy punk. I když nejdřív uvažovali že budou hrát rock, hudba je silně ovlivněná technem, electro a hip hopem.
Mindless Self Indulgence jsou proslavení svými živými a energickými koncerty. Jsou také známí díky tomu že zůstávají na místě i po skončení koncetru a zuřivě rozdávají podpisy, dokud tam nebude ani noha kdo by jejich podpis nechtěla, nebo se ochotně fotí se svými fanoušky a čím bláznivější fotka bude, tím ochotněji na nabídku přistoupí.


Diskografie :
2008If
2005You'll Rebel To Anything
2000Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy
1999Tight

live:

2002Alienating Our Audience

singly a EP:

2006Another Mindless Rip Off
2003Despierta Los Niños

dema:

1997Crappy Little Demo
1995


ČLENOVÉ:
  • James Euringer - zpěv
  • Jennifer Dunn - bicí
  • Steve Righ - kytara
  • Lyn-Z Way - basskytara
Jimmy Urine vlastním jménem James Euringer se narodil 7.září 1969 v New Yorku. Jimmy je zpěvákem a programátorem kapely Mindless Self Indulgence. Má rád filmy a komiksy. 18.ledna si vzal Chantal Claret zpěvačku Morningwood.

Kitty vlastním jménem Jennifer Dunn je bubenicí ve skupině Mindless Self Indulgence. Hraje na akustickou soupravu bicí, nejdříve v kapele byla jen na záskok a později byla povýšena na oficiálního člena, také navrhla officiální stránky kapely.
Lyn Z (Lindsey Way) je baskytaristka skupiny Mindless Self Indulgence. Narodila se 22. května 1979 v Connecticutu, potom se přestěhovala do New Yorku studovat umění. Studovala dva roky v Brooklynu. Předtím než se přidala k MSI (Mindless Self Indulgence) hrála v punkové revivalové kapele Dolly Parton. V MSI (Mindless Self Indulgence) nahradila basistku Vanessu krátce po vydání CD Frankenstein Girls Will Seem Strangely Sexy ale ještě před Alienating Our Audience. Lyn-z taky udělala obal k jejich dalšímu CD You'll Rebel To Anything. Je také manželkaGerarda Waye ze skupiny My Chemical Romance. Vzali se po skončení Project Revolution v zákulisí. 27.května roku 2009 se jim narodila dcera Bandit Lee Way, v Los Angeles. ( no prostě je to celkově frajerka a já jí obdivuju :D :D :D jen taková vsuvka :D :D)


Steven Montano pod přezdívkou Steve, Righ?, která vznikla tak, že za ním přišla fanynka a zepatala se ho "Yoa are Steve,Righ?"("Ty jsi Steve, mám pravdu?"). Ve skupině Mindless Self Indulgence slouží jako zpěvák a kytarista.

Prostě mazec kapela a já na ní chci každopádně jít až tu budou (jako vždy se všechno dovím jako poslední a tak sem se dozvěděla o tom že tu byly v roce 2007 až hodně pozdě potom :D :D )...

tak si zase zablbneme :D :D

4. ledna 2012 v 22:27 | Jenny(gerardina) |  Kecy a tak různě :)))
omlouvám se těm kterejm sem to šlohla tu bleskovku :D :D...fakt sorry....zase sem chtěla to zkusit :D :D kdyby někdo s tím nesouhlasit tak tady je zdroj : http://gd-mcr-30stmsvet.blog.cz :D
1.)Ahoj, tak jo začneme : jasný jdem na to
2.)jak se máš? už bylo i líp a dá se :D
3.)co škola(práce)? to radši neřešit :D :D
4.)co děláš krom bleskovky? teďka zrovna nic :D :D
5.)tak jo teď mi napiš 3 svoje nejoblíbenější filmy? Temný rytíř, Transformers a třetí ....Ospalá díra :D :D
6.)Víš kdo si zahrál roli Raye Fernandeze a v jakém roce a popř v jakém filmu? Jared Leto - Zabijáci osamnělých srdcí :D
7.) Tak jo a teď přitvrdíme mámse bát ?? :D
8.)Napiš mi odkdy je Alicia Simmons manželka Mikeyho Waye? eeh ty jo někdy v roce 2007 ale měsíc fakt nevim :D :D
9.)tak jo teď mi napiš, kdo si zahrál ve filmu Já, padouch roli Agnes? tak to nevim to sem neviděla :D
10.)Jakej preferuješ styl hudby? rock punk metal
a)rock nejvíc
b)punk nejvíc
c)hip hop ježiši to už radši nevim co než hip hop :D :D
d)jiný jak co se dá poslouchat ..pokud stále mluvíme o hudbě :D :D
11.)Tak jo a teď mi napiš kdo si zahrál roli Juraje Thurza a v jakém filmu a z jakého roku tento film pochází? neznám :D :D
12.)Tak co zvolníme nebo ještě ne? no radši jo :D :D
13.)já myslím, že jo jistě :D :D
14.)co by sis přál(a) k narozeninám? nevim mám je až za 4 měsíce :D :D
15.)Chtěl(a) by si radši Iphone 3G nebo stačí obyč telefon? stačí obyč
16.)Co je lepší podle tebe okurka nebo paprika?: oboje je dobrý ..ale když tak paprika :D :D
17.)co jíš nejraději za ovoce? : pomeranč :D
18.)máš rád(a) pizzu a zmrzku? a pokud jo jakou pizzu i zmrzku? no jasný a kdo nee ?? :D...zmrzlinu lesní směs a pizzu Hawai
19.) jaký máš plány do budoucna co by si chtěl(a)dělat?: ráda bych zpět ale to je asi ve hvězdách :D :D
20.)no nic tak už tě nebudu trápit a budeme končit : ok :D
a fakt sorry za kopírování :D :D

Když se člověk nudí ....

2. ledna 2012 v 20:16 | Jenny(gerardina) |  mix fotek od každýho něco :D
spíš je to tím že na mě něco leze a že by mi bylo vůbec celkově dvakrát dobře to není ...je to ,,úžasný ,, ...depka, bolest v krku a můj krásně spálený prst od petardy a ještě sem nemohla spát .......nějak musím přijít na jiné myšlenky tak sem aspoň naházím nějaké ty photos :)))
hmm teď prozměnu ....neusnu z nova :D :D
aachichouveej já na to nemám na tak krásný fotky koukat :D :D :D...jelikož závist jejich manželkám :D:D
jjooo tak takovýho Santu beru ty voleee :D :D :D :D heeej to asi nový není coo ?? :D :D...jen se ptám :D :D
uuž jsem se tu pochlubila že mám slabost pro pěkný chlapy ??? :D :D :D....tak to je jeden z nich ....kdo by neznal Zacky Vengeance z A7x :D :D I love him :D
tak ještě jednou Zacky...a z týhle fotky nemálo poto :D :D ...je krásnej já ho chci domu :D :D...
ty jo vidět obě tyhle party na stejný stagi tak už můžu umřít v klidu :D :D :D
ouu my fuckiing ....Geeee :D :D....jak jemu to tady sekneeeee :D :D
aach já se zblázním ...můžuu ?? :D:D :D.......já vím že tonebylo zřejmně schválně ale to Geeho gesto :D :D :D
heheh ten výraz těch slečen za Frankiem mluví za vše :D :D
hehehe jedinej rozdíl jee..že Gerard má červený vlasy a Matt má šátek a brejle a druhou ruku nahoře :D :D :D...a zřejmně zpívá Afterlife to totiž dělá tohle gesto :D :D
už sem řikala že Frankie a Zacky jsou dvojčata ? :D :D....asi stokrát no :D :D
víte co mě dostáváá ?? :D....že mám všechny kapely propojený :D :D...ptáte se jak ??....ve 14 sem začla poslouchat Green day ....v 16 MCR následně sem se dozvěděla že dělali MCR předkapelu Green day....a v 19 sem začla poslouchat A7x ...a hele oni jsou dost dobrý kámoši s MCR :D :D no chápete too........... já neee :D :D
no jakobych to neříkala :D :D :D
problémm ani nee jen otázku ....kdy přijedete do ČESKÉ REPUBLIKY :D :D:D
no čáááu Frankieee tebe sem neviděla ...naposledy 4.července na Rock For People :D :D : D :D
aaa teď se budu chovat jako puberťačkaaaaa :D :D:D ....je krásneeej prostě krásnej :D :D asi tu takový nejsou nebo nevim :D :D
tak to by stačilo pro dnešek ...jdu koukat na Policejní akademii a pak Partičku :D :D měj te se tuu to se budu zase řáchat smíchy :D :D